Adana Oto Elektronik

Switch to desktop Register Login

Fren Balata

fren balatasıFren hareketiyle aracın durmasını sağlayan fren balataları, sitemizin size özel en uygun avantajlarıyla aracınız ile buluşuyor. Hareket halinde olan bir araçta, disklere baskı yaparak aracın durmasını sağlayan fren balataları, araçtaki en önemli aksesuarların başında geliyor.

Güvenlik açısından çok büyük önem taşıyan fren balatası seçenekleri, sitemize özel avantajlarla aracınız ile  buluşuyor. Sıcak ve soğuk ortamlarda yüksek özellikte sürtünme katsayısına sahip, yağ ve su gibi maddelere ve aynı zamanda aşınmaya karşı dayanıklı olan balatalar, bu sebeple fren mekanizmalarında kullanılıyor. Aracın kalkış ve duruş hareketlerini kontrol eden, araç aksamının en son parçası olan fren balataları, üretim şekillerine göre sert ya da yumuşak özellikli olarak üretiliyor.

 

 Yumuşak fren balatalarında, frenleme daha iyi gerçekleşirken; araç kullanımı sırasında frenleme mekanizmasının daha çok kullanılmasıyla balatalar aşınmadan dolayı yıpranırken, sert özellikteki daha uzun süreli kullanım sunuyor. Buna rağmen, yumuşak fren bataryaları, maksimum fren performansı ve sürüş güvenliği açısından daha fazla tercih ediliyor.Ünlü markaların farklı özelliklerdeki fren balatası seçeneklerine / Bahçe / Oto ve Fren & debriyaj kategorileri altından ulaşabilir, araç güvenliğiniz için en uygun ürünü hepsiburada.com’a özel uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle hemen satın alabilirsiniz.

Copyright by GavickPro 2011. All rights reserved.

Top Desktop version