Adana Oto Elektronik

Switch to desktop Register Login

CHİP TUNİNG

adana chip tuning

Magic Motor Sport ile Daha Güçlü!

Chip Tuning artık sadece 5 dk sürecek.
Aracınızdaki güce siz bile inanamayacaksınız...

Güç ve tasarrufu bir arada sunan teknoloji Chip tuning artık Magic Motor Sport ürünleri aracınıza gerçek performansı sağlıyor. Chip tuningin bugüne kadar ulaştığı en yüksek teknolojiye sahip olan Mag Pro; Chip tuning de devrim niteliğinde bir yenilik olarak karşınıza çıkmaktadır. Mag Pro ile yapılan işlemlerde görülmektedir ki aracınız ciddi oranlarda güç ve tork artışı elde etmektedir.


Magic Motor Sport ürünleri aracınıza hiç bir şekilde zarar vermemekte olup her marka araca uygundur. Aracınızdan çıkardıktan hemen sonra aracınız hiç bir değişiklik olmadan fabrika performansına geri döner.

İtalyan Teknolojisi olan Mag Pro piyasada satılan rakiplerinin Pro ve full modellerine denktir. Farklı teknoloji stratejileriyle üretilmiş olan Mag Proaracınıza chip tuningde zirveyi yaşatır.


  • Magicmotorsport firmasının üretmiş olduğu MAGPro2 X17 Ecu programlama ve Chip tuning cihazı Master ve Slave versiyon olmak üzere 2 farklı şekilde temin edilmektedir. 

Online olarak çalışan bu sistem Ecu programlama ve Chip tuning işlemlerinin yanısıra DSG Şanzuman kodlama, EGR iptali, DPF iptali, Immo iptali gibi işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 
Ek olarak MAGPro2 X17'nin en büyük özelliği günümüzde oldukça problem yaratan DSG şanzuman beyinlerini clonlayabilmesidir. Elinizde bulunan DSG Şanzuman beyinlerini MAGPro X17 ile kolayca sıfırlayabilir ve programlayabilirsiniz.

MAGPro2 X17, OBD2 Protokolü haricinde Breakbox interface ve Tricore Unlock aparatları ile masaüzerinde ECU'ları sağlıklı bir şekilde okumanızı sağlar. 

Copyright by GavickPro 2011. All rights reserved.

Top Desktop version